Jump to content
  • 0

Czech language


Hodějovice

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 8/8/2019 at 11:16 PM, Mapet19 said:

Kdyby se někdo našel a někdo mišelct. A to hlavní s kontextem slov, tak se ozvěte. 

Při poslední aktualizaci jsem si všiml že jsou některé věci přeložený do češtiny díky moc .

During the last update I noticed that some things are translated into Czech thanks a lot. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 minutes ago, hodejovice said:

Při poslední aktualizaci jsem si všiml že jsou některé věci přeložený do češtiny díky moc .

During the last update I noticed that some things are translated into Czech thanks a lot. 

 

 

No nemáš za co. Ale jelikož je tam okolo 2000 slov na překlad, tak jsem to vzdal z nedostatku času. Něco je tam i špatně přeloženo. Takže by bylo fajn kdyby to někdo opravil a dodělal. Mát půlku česky a půlku anglicky je k ničemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
37 minutes ago, Mapet19 said:

No nemáš za co. Ale jelikož je tam okolo 2000 slov na překlad, tak jsem to vzdal z nedostatku času. Něco je tam i špatně přeloženo. Takže by bylo fajn kdyby to někdo opravil a dodělal. Mát půlku česky a půlku anglicky je k ničemu.

There is currently an issue with some of the screens such as the More tab that are not getting translated. We are working with Apple to find the cause.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
58 minutes ago, Nic Hubbard said:

V současné době existuje problém s některými obrazovkami, jako je karta Více, které se nepřekládají. Pracujeme s Apple na nalezení příčiny.

Chtělo by to ještě pár slovíček a bylo by to super.  Držím palce. (poslal jsem ti zprávu do profilu ohledně překladu )

It would take a few more words and it would be great. Good luck (I sent you a profile message about translation )

přeloženo Google překladač //translated by Google translator.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...